II Patriotyczna Pielgrzymka do Jakubowa

II Patriotyczna Pielgrzymka do Jakubowa

16 IX 2017, II PATRIOTYCZNA PIESZA PIELGRZYMKA W INTENCJI OJCZYZNY DO JAKUBOWA!

II Patriotyczna Pielgrzymka do Jakubowa. Relacja w TV Master Głogów (redaktorom TV Master Głogów dziękujemy za przybycie:)

 

 

II Patriotyczna Pielgrzymka do Jakubowa. Relacja w TV Master Głogów (redaktorom TV Master Głogów dziękujemy za przybycie:)

Opublikowany przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów na 19 września 2017

„Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie »zbawiania świata« kosztem własnej ojczyzny”

Niech te piękne słowa – jakże na czasie – Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, będą przesłaniem podczas naszej II Pieszej Patriotycznej Pielgrzymki do Jakubowa! Już po raz drugi wspólnie będziemy się modlić w intencji kochanej Ojczyzny! Niech dzień 16 września będzie dla nas wspomnieniem tragicznych losów naszej Polski: pamiętnego września 1939 roku, kiedy w pojedynkę musieliśmy stawić czoła dwom systemom totalitarnym…

Módlmy się,
Abyśmy w zatrważającym natłoku wściekłych lewackich ataków na język, historię i wiarę.
Na wszystko co prawdziwie Polskie.
Wśród drwin i szyderstw kierowanych pod naszym adresem.
Żebyśmy byli dumni, że jesteśmy Polakami.
Boże, przez krzyż swój, przez męczeńskie krzyże po Polskiej ziemi rozsiane.
Otaczaj nas i Matkę Ojczyznę nieustanną opieką.
I daj nam potężną moc by ZWYCIĘŻYĆ
CIEBIE BOŻE PROSIMY…

   

 

Comments Closed