UWAGA! Na majowej aukcji charytatywnej zebraliśmy 5672,31 zł!

UWAGA! Na majowej aukcji charytatywnej zebraliśmy 5672,31 zł!

DZIĘKUJEMY!

Musimy się Wam czymś pochwalić! Dzisiaj zadzwoniła Pani Justynka ze Stowarzyszenia dla Osób z Autyzmem Niebieska Przystań .Potwierdziła kwotę jaką uzyskaliśmy podczas majowej aukcji charytatywnej organizowanej przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów, z której cały dochód przeznaczyliśmy na rzecz Stowarzyszenia Niebieska Przystań .

Przypominamy, że aukcja odbyła się podczas koncertu patriotycznego „W Hołdzie Rotmistrzowi”. Wynik aukcji wspaniały. Łączna kwota jaką udało się zebrać to 5672,31 zł.

 Często powtarzamy, że działalność w naszym Stowarzyszeniu kosztuje nas wprawdzie trochę poświęcenia, ale dużo więcej od Stowarzyszenia otrzymujemy! Aukcje charytatywne które organizujemy są na to dowodem. Czujemy ogromna dumę z tego kim jesteśmy i w jakim projekcie uczestniczymy. Działalność w Stowarzyszeniu Patriotyczny Głogów wiele nas nauczyło… To zaszczyt móc być częścią takiej wyjątkowej społeczności. Dziewczyny i chłopaki z „patriotycznego” jesteście Wspaniali.

P.S. Warto także przypomnieć, że w roku ubiegłym także zorganizowaliśmy podobną akcję. Zbieraliśmy pieniążki dla 9-letniego Filipka chorego na autyzm. Zebraliśmy wówczas 5864,71 zł!

 

Comments Closed